Harry Potter ja Azkabani vang

43. Raamat, mille pealkirjaks on “ja”-ga seotud sõnapaar.  Selle teema alla sobib ideaalselt J.K. Rowlingu kirjutatud “Harry Potter ja Azkabani vang”
Harry suvevaheaeg saab hullumeelse lõpu ja ta sõidab tagasi Sigatüüka kooli, kus teda ootab ees kolmas õppeaasta. Loomulikult ei saa ka see aasta rahumeelselt minna ning nad peavad sõpradega päästma rohkem kui ühe süütu elu.

Ilmselt ei saa Harry Potterist mul kunagi küll. Neid raamatuid võib lõputult uuesti lugeda ning filme vaadata. Rowling on suutnud lihtsalt suurepärase maailma luua, kuhu on hea põgeneda nii lastel, noortel, kui ka täiskasvanud inimestel.

Ainus mis mind häirib, on filmi ja raamatu erinevused. Kui oled viimati filmi näinud ja lugema hakkad, siis paistavad need erinevused kohe eriti silma. Ootad, et asi ühte moodi läheks, läheb aga hoopis teisiti. Raamatud on sellegipoolest paremad. Raamatut lugedes seisaksid ise nagu filmi keskel, mitte ei vaataks seda kõrvalt. 3 osa loetud, nüüd 4+1 veel lugeda ja saabki taaskord nukrutseda, et sari otsa sai.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s