Jenny Dahlgren

22. Eesti kirjaniku kriminull

Selle punktiga oli kohe selge, et siia alla läheb Ketlin Priilinn “Jenny Dahlgren”. Seda enam, et mul õnnestus see endale võita ja seda kaunistab Ketlini pühendus ja autogramm.

Jenny Dahlgren on Rebecca Lindebergi sarja 4. raamat. Raamatu alguses tapetakse noor naine, kelle taskust leitakse medaljon “Jenny Dahlgreni” nimega ning keda mitte keegi esialgu otsima ei hakka. Ajapikku selgub siiski tema tõeline nimi. Mida kaugemale uurimisega jõutakse, seda rohkem inimesi leiab oma kurva lõpu. Algab võidujooks ajaga ning ka viimast lõppu rase Rebecca üritab kaasa aidata, et külmevereline mõrvar kätte saada.

See on selle sarja kõige kaasahaaravam ja hirmsam raamat, ühtlasi meeldis mulle ka kõige enam. Pedofiilid, julmad mõrvarid, enesetapud, lisaks armastus ja uue elu sünd. Raamatut oli raske käest ära panna ja tekitas nii palju erinevaid emotsioone. See pani mind pisaraid valama, tekitas minus hirmujudinaid ja põnevust. Kõik oli nii hästi tasakaalus ja põnevus oli õhus kuni viimaste lehekülgedeni.

Küsimus tekkis küll, et miks kurjategijat kinni võtma minnes vaid uurijatele helistati, mitte ei kutsutud kohale tavapatrulli? Patrullidel on samamoodi ju püstolid ja oskused pätte kinni püüda? See oli aga väike pisiasi, mis ei muutnud raamatut kuidagi halvemaks. Mul on väga hea meel, et see raamat minu enda raamaturiiulit kaunistab, sest tulevikus soovin seda kindlasti veel lugeda. Ja siis tervet sarja jutti, sest ajapikku unustad ikka muidu teatud faktid ära, mis eelmistes raamatutes kirjas on. Suurepärane raamat, mis teenis auga goodreadsis 5 punkti välja.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s