Pihtimused

20. Raamat, mille ilmumise oled jõudnud lõpuks ometi ära oodata!
Selle punkti alla plaanisin kohe lugeda Colleen Hooveri “Pihtimused”, mida eesti keeles ammu juba ootasin. Kahjuks läks sellega pisut aega, sest meie raamatukogus seda ei olnud ja Kose raamatukokku ma lihtsalt varem ei jõudnud ning siis oli ta välja laenutatud.

Kui Auburn kohtub tööotsingute käigus kunstigalerii omaniku Oweniga, ei oska ta arvatagi, kui palju see kõik tema edasist elu võib mõjutada. Mõlemad on üksteisest võlutud, kuid nende selja taga on suure musta varjuna saladused, mis neid lahutavad. Kuigi nad üritavad eluga edasi minna ja üksteisest eemale hoida, viib elu neid ikka aina kokku. Lõpuks hakkavad saladused ilmsiks tulema ja ajapikku hakkab kõik lõpuks lahenema.

Nagu ka varasemad Colleen Hooveri raamatud, haaras ka see mind täielikult endasse. Perekondlikud mustad saladused, ilu ja valu käsikäes. Colleen suudab kirjutada nii paeluvalt, tema teosed on sügavamõttelised ja peategelased sümpaatsed, kellele on kerge kaasa elada. Rasked teemad on osavalt põimitud kergete armastuslugudega, mis annab raamatule niivõrd palju juurde. Ja kunagi ei ole tema raamatutes lood päris nii, nagu esmapilgul tunduda võib. Üks neist kirjanikest, kelle raamatute järele ma suurima hea meelega haaran.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s