Armastusega fännidelt

Ketlin Priilinn “Armastusega fännidelt” jäi mulle juhuslikult REaD raamatupoes näppu ja koju kaasa võtsin ta endaga vaid autori järgi, kuna Priilinn oskab üsna hästi sõnu ritta seada ning üsna imelisi raamatuid valmis kirjutada.

Raamat räägib loo 18-aastasest Lisannist, kes on pea pool oma elust tulihingeliselt fännanud ühte Rootsist pärit bändi. Kui Lisann ühel hetkel avastab, et tema lemmik bändil Dreambluel on tulemas üle aastate jälle üks maailmaturnee, plaanib ta kohe kontserdile minna ning ei kavatse leppida vaid ühe kontserdiga, vaid tema plaani mahub neid lausa 13 tükki. Nii pakibki Lisann peale keskkooli lõpetamist oma seljakoti ning asub mööda euroopat ringi rändama, et tulise fännina oma toetust avaldada ja 100% viimast võtta.

Lisann oli peategelasena üsna ära hellitatud olemisega naiivne neiu, kelle suur armastus bändi vastu muutus tasapisi juba maniakaalseks. Teisi vaatas kõõrdil silmadega, kuid aru ei saanud, et polnud karvavõrdki parem. Igapäevased varitsused hotellide juures ja lennujaamades ja vihastamised nende peale, kes ajapikku oma muusikaeelistust muutuma on hakanud. Üsna pubekalik ja ära hellitatud suhtumine.

Raamat ise oli aga taaskord mõnusalt ja ladusalt kirja pandud. Suurepärane, kuidas Ketlin on suutnud nii elavalt ette kujutada mingit bändi, nende laule ning kõiki liikmeid oma murede ja rõõmudega. Väga tore oli ka see, et raamat näitab noortele naiivitaridele, et isegi plaanitud reisil võib väga palju asju valesti minna ning alati peaks olemas olema plaan B. Kõigil ei pruugi minna nii hästi, nagu Lisannil läks ning välismaal pargipingil magada ei ole ka just kõige parem variant.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s