Kahe eemalolija villa

49. Raamat, mida sa soovid lugeda peale sisututvustuse lugemist
Selle punkti alla sobitus ideaalselt Urve Tinnuri “Kahe eemalolija villa”, mis on otseseks järjeks tema raamatule “Kaks ööd mahajäetud majas”.

Möödunud on neli aastat ning Hede on saanud 18. aastaseks. Tema vanemad sõidavad välismaale puhkama, kuid Hede soovib samal ajal veeta nädala hoopis üksi suvilas. Samas suvilas, kus toimusid eelmise loo traagilised sündmused. Ainult, et nüüd pole tegemist enam mahajäetud majaga, vaid kuulub ametlikult Hede perele. Ema muretseb end muidugi oimetuks, Hede ise on aga kindel, et sel korral ei saa mitte midagi juhtuda. Hede ei oska aga aimatagi, mis sündmused teda sel nädalal ees ootamas on.

Kaks ööd mahajäetud majas jäi minu jaoks kuidagi lahjaks. Kahe eemalolija villa oli üsna teisest puust aga alguses tundus sõnakasutus kuidagi liiga ümmargusena. Jälle selline “venitan kuntslikult pikemaks, sest lugu ise lühike” raamat. Ja nagu eelmises raamatus, häirisid mind ka sel korral “N küla” ja “R linn”, miks ei võiks olla reaalsed kohanimed? Samas lugu ise oli jällegi väga põnev (kuigi mitu korda tabasin end mõttelt, et ma oleksin küll hoopis teisiti antud olukorras käitunud) ja kaasahaarav ning elasin Hede loole väga kaasa. Lugemist ei kahetse ja viiest tärnist annaksin sellele raamatule neli.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s