Tüdruk, 16. Lühikesed jalad

14. Raamat, mille tegevus toimub Inglismaal
Selle punkti alla sobitasin ilusti Sue Limb “Tüdruk, 16. Lühikesed jalad”. Raamat oli kaua mul juba riiulis tolmu kogunud ja mõtlesin vahelduseks midagi kerget lugeda. Punkti alla sobitasin ta alles peale lugemist, nagu ma enamuste raamatutega tavaliselt teen.

Olgu kohe mainitud, et raamatu taga olev tutvustus on täiesti vale. Neid sündmuseid selles raamatus ei ole.

16. aastane Jess ootab väga uuesti kooli minekut, et oma uue peika Frediga eputada. Paraku aga lähevad nad lolli nalja tagajärjel enne kooli algust lahku. Jess elab seda väga raskelt üle ja see toob kaasa talle palju paksu pahandust. Neile tuleb uus klassijuhataja, kellega Jess kohe vaenujalale satub. Riburadapidi järgnevad sellele erinevad äpardused, mis päädivad lõpuks õppelajuhataja juurde mineku ning tema valve alla jäämisega. Kas Jess suudab nädal aega korralik olla, või läheb asi veel hullemaks?

See oli täpselt selline kerge ja lihtne lugemine, mis ei vajanud eriti palju keskendumist ega kaasa mõtlemist. Korra oli tore lugeda, teist korda enam kätte ilmselt ei haaraks, seega läheb raamatuvahetusse üles. Jess tundus kuidagi liiga emotsionaalne ja õnnetustemagnet. Täpselt selline paras ninnunännu noortekas. Fred ei jätnud ka mulle just eriti sügavat muljet. Lemmikud tegelased olid hoopis Ben ja Jessi vanaema, mõlemad tundusid olevat hea südamega ja rahulikud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s